Hakkımızda
|Hakkımızda

Hakkımızda

AURUM CONTRACT, Endüstri Mühendisi Kaancan Koçer tarafından kurulmuştur. 1987 yılından günümüze kadar Otel ve Prestijli Yapılar konusunda, profesyonel hayatta yapmış olduğu eserleri ile tecrübesini Aurum Contract ile birleştiren Mimar Aydın Koçer’in zaman içinde genişlettiği ekibi, edindiği tecrübe ve imza attığı prestijli işlerle güçlenerek yoluna devam etmektedir.
KaliteHedefimiz yüksek standartlar, yenilikçi ve teknik yaklaşımla ideal ve verimli çözümler sunmaktır. Biz daima en iyisi için çalışıyor, böylece yaptığımız işlerde olmazsa olmazımız müşteri memnuniyetini de kazanıyoruz.
Deneyimli ve Profesyonel EkipUzun bir geçmişe ve zorlu projeleri de içeren portföyümüze dayalı deneyimimizle, karmaşık durumları çözebilir ve basit çözümler üretebiliriz. Projeleriniz için uyum içinde çalışacağınız ve size en iyi hizmeti sunacak iş gücünü de sağlıyoruz.
VerimlilikBenzersiz yönetim sistemimiz, tasarım ve planlama konusundaki yetkinliğimizle yüksek düzeyde verimlilik sağlıyor, olağanüstü işler geliştiriyoruz.